Kemal Vural ile Oturma izni Hakkında Yapılan Röportajımız

kemal vural

Kılavuz yazılım olarak yazılım içerikli makaleler paylaşıp, bu konu ile ilgili projeler yürütmekteyiz. Velakin bizim müşterilerimize yazılım alanında çözümler üretebilmemiz için ticari ilişkilerimizin bulunduğu firmaları daha yakından tanımamız gerekiyor.

Peki neden? Çünkü bizden çalışma isteyen bir firmanın, detaylı olarak neler düşündüğünü, ne gibi planlamalar yaptığını, istenilen yazılım projesinde asıl amacının ne olduğunu, daha etkili ve işe yarar çözümlerin nasıl geliştirilebileceği ve ne gibi teknolojiler kullanılacağını beraber belirlemek istiyoruz. Bu sayede nokta atışı yaparak, daha profesyonel bir çözüm bulmayı misyon ediniyoruz.

Kemal Vural ile Görüştük

Uzun yıllardır çalıştığımız müşterilerimizden bir tanesi olan Vural Danışmanlık iş Takibi Hiz.Tic.Ltd.Şti. Yönetim kurulu başkanı sayın Kemal Vural bey ile bir röportaj gerçekleştirdik. Çok keyifli geçen bu sohbetimizde, sorularımıza cevapları samimiyetle aldık.

Merhaba, öncelikle nasılsınız?: Teşekkür ediyorum iyiyim, yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

Firmanız ve siz tam olarak ne hizmet sunuyorsunuz? : En basit haliyle anlatmak gerekirse. Türkiye’ye yasal yollar ile giriş yapmış olan ve kaçak durumuna düşen yabancıların ikamet iznini, çalışmak istemesi durumunda ise çalışma izinlerini alıyoruz. Ülkemize turistlik, iş gibi nedenler ile gelmek isteyen yabancıların oturma izni belgelerinin alınması için danışmanlık, iş takibi hizmetlerini sunuyoruz. Ayrıca Türk vatandaşlığına geçmek isteyen yabancıların, vatandaşlık işlemleri için danışmanlık faaliyetlerini icra ediyoruz.

Oturma izni konusunda yabancılar size güvenebilir mi? Tabi ki bize sonuna kadar, gönül rahatlığı ile güvenerek bizden destek alabilirler. Biz uzun yıllardır bu sektördeyiz, bizimle çalışan binlerce yabancılardan bir çoğu bize teşekkür ettiler. Kolay bir şekilde işlemleri gerçekleştirip onlara sorunsuz hizmet sunduk. Referanslarımız bir hayli fazladır. Biz her müşterimize saygı duyarak, onların bizi tercih ederek aldıkları hizmeti sorunsuz bir şekilde halleder ve onlara kurumsal bir deneyim yaşatırız. Sadece oturma izni konusunda değil, diğer hizmetlerimiz olan çalışma izni ve vatandaşlık hizmetlerimizin tümünde gönül rahatlığı ile bize güvenebilirler.

Kemal bey firmanıza nasıl ulaşım sağlanabilirler : Sanıyorum iletişim kurma anlamında bu soruyu sordunuz. Bizimle iletişim sağlayabilmeniz İnternet sayfamızı ziyaret etmelisiniz veya bağlantıyı kullanarak İnternet sitemize erişim sağlayıp, iletişim sayfamızda bulunan irtibat numaralarından, e-posta adresinden bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere gereken desteği sağlayacaktır.

Yabancı öğrencilerin oturma izni alması gerekir mi?: Yabancı uyruklu öğrencilerin, Türkiye’de eğitim görmek istemesi durumunda ikamet tezkeresi almasına lüzum yoktur. Üniversiteye kabul edilen, lisans veya lisans üstü eğitim görecek olan yabancıların, kabul mektuplarının ellerine ulaşması ile birlikte bulunduğu ülkenin Türkiye büyük elçiliğine giderek öğrenim vizesi alması gerekir. Bu genel itibari ile 1 (bir) ay geçerli olduğundan, öğrenim görecek olan öğrencinin Türkiye’ye bu süre zarfında gidip okula kayıt yaptırması gerekir.

Hizmetlerinizde neyi taahhüt ediyorsunuz?: Sektörde bir çok firma tarafından yakından takip edilmekte olduğumuzu biliyoruz. Biz her zaman farklı yaklaşımlar sunmaktan çekinmediğimiz için, müşteri bir çok yeniliği bizim ile yaşıyor. Şuradan örnek vermek gerekirse, son olarak özel olarak size kodlamasını yaptırdığımız bir yazılım olan müşteri takip sistemi sayesinde, bizim ile çalışan müşterilerimize süresinin bitimi yaklaştığından belirli süre zarflarında hatırlatma maksadıyla telefon numarasına kısa mesaj (sms) ve elektronik posta adresine mail gönderilmektedir. Biz müşterilerimize kurumsal hizmet sunmayı, müşteri memnuniyetini, en kısa sürede kaliteli bir biçimde iş teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. Vural danışmanlık olarak her daim sizinleyiz.

Admin

Bilgi ve tecrübelerini yıllar önce kurduğu blog sitesi üzerinden anlatan, paylaşmaya önem veren birisi. Makale yazmayı seven, okumaya değer veren, soruna çözüm odaklı yaklaşımlar sergiyen sıradan bir kişilik.

https://www.kilavuzyazilim.com

4 Yorumlar “Kemal Vural ile Oturma izni Hakkında Yapılan Röportajımız

  1. Oturma izni gerçekten kapsamlı bir konudur sizlerde röportaj işe her konu hakkında bilgi vermişsiniz

  2. Çok Teşekkürler ederiz verdiğiniz bilgiler kesinlikle çok önemli sizi takip ediyoruz ve yeni videolarınızı beklıyoruz.

  3. Merhaba, Kemal Vural gerçekten de bu konuda çok uzmanlaşmış bir insan, ben Türkiye’ye geldiğimde oturma izni alınması konusunda danışmanlık faaliyetlerinden yararlandım ve çok memnun kaldığımı kolaylıkla dile getirebiliyorum. Bu tarz firma ve kurumların çoğalması bence çok önemli. Kurumsal çizgilerini bozmadan bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmelerini temenni ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir