Kılavuz Yazılım / Sektörel / Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun

kira-oder-gibi-ev-sahibi-olun-daire-takas-sistemi

Yaşam koşullarının her geçen gün daha da zorlaştığı günümüz şartlarında ev sahibi olmak hiç de kolay değildir. Kira ödemek de taşınmazlar için çok da kolay değildir. Bu nedenle kira öder gibi ev sahibi olmak herkesin hayal ettiği bir durumdur. Geliştirmiş olduğumuz sistem sayesinde kira öder gibi ev sahibi olun. Ev sahibi olmak için eskiden tek yöntem bankalardan kredi çekmek idi.

Ev kredilerinin de faizleri bir hayli yüksek olmasına rağmen alıcılar kredi çekerek ev sahibi olma yolunda bir adım atıyordu. Ancak banka kredilerinin faizleri giderek daha da çok artmaya başladı. Bu sebeple alıcılar için kredi çekmek de imkansız hale gelmeye başladı. Bu durumda farklı yöntemler de alıcıların ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmeye başlamış durumdadır.

Ev kredilerinin de faizleri bir hayli yüksek olmasına rağmen alıcılar kredi çekerek ev sahibi olma yolunda bir adım atıyordu. Ancak banka kredilerinin faizleri giderek daha da çok artmaya başladı. Bu sebeple alıcılar için kredi çekmek de imkansız hale gelmeye başladı. Bu durumda farklı yöntemler de alıcıların ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmeye başlamış durumdadır.

Kullanmış olduğumuz takas yöntemi, ev sahibi olmanın kolay ve etkili bir yoludur. Kullandığımız sistemde peşinat olarak verilen bir miktar sonrasında almış olduğunuz evinizin değeri taksitler halinde ödenmeye devam eder. Böylece kira öder gibi ev sahibi olursunuz. Kiralar için yıllarca ödenen tutarlar yerine, takas sistemi kullanılarak kendi evinize sahip olabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz sistemde mevcut eviniz var ise, evinizi ekspertiz ile belirlenen gerçek değerinden alıyoruz ve yerine yeni tasarlanan modern projelerimizden seçeceğiniz bir ev ile değiştiriyoruz.

Takas Yöntemi İle Taşınmaz Sahibi Olma

Bir diğer kira öder gibi ev sahibi olma yöntemi ise size ait olan araba gibi bir peşinat alınır. Kalan tutar ise taksitlere bölünür ve eşit taksitler halinde ödemenizi gerçekleştirirsiniz. Bu taksitler banka kredileri gibi kişiyi zorlayacak taksitler değildir. Tıpkı bulunduğunuz evde kirada oturuyormuş gibi düşük taksitler ödersiniz. Böylece oturduğunuz ev taksit taksit ödenerek size ait olur. Bu aynı zamanda çok da güzel bir yatırımdır. Çünkü yeni projelerde tasarlanan binalar modern, kullanışlı ve dayanıklıdır. Böylece uzun süreli bir yatırım da yapmış olursunuz.

Takas yöntemi ile hiç ek para ödemeden yeni ve lüks bir daire sahibi olma şansınız da bulunur. Öncelikle mevcut evinizin değeri ekspertiz yardımı ile ölçülür. Bu değer bizim tam olarak eviniz için ödeyeceğimiz tutar olarak belirlenir. Siz de yeni projelerimizden seçeceğiniz evinizi bu tutar ile eş değer olarak belirlediğiniz takdirde hiç ücret ödemeden yeni bir ev sahibi olmuş olursunuz. Tamamen modern tasarımlara sahip, dayanıklı bir yapıya sahip olursunuz. Farklı bölgelerde, farklı ilçelerde konumlandırılan yeni projelerimiz sayesinde, yaşam koşullarınızın ve tercihlerinizin en uygun olduğu bölgelerden sıfır dairenizi edinebilirsiniz.  Yeni projelerimiz hayatınızın daha renkli ve heyecanlı bir hal almasını da sağlayacaktır. Aileniz ile geçireceğiniz keyifli anlar ve yeni bir ev ile sıfırdan yepyeni bir hayata başlama şansınız olacaktır.

Nasıl Takas Yapılır?

Takas yönteminin en güzel özelliği alıcıyı yüksek faizlerden korumasıdır. Günümüz koşullarında banka faizleri alınan kredi miktarını çok yüksek ödemelere dönüştürmektedir. Bu yüksek faizler alıcıların hayallerini bekletmelerine neden olur. Fakat bizim kullandığımız sistemde yüksek faizlere maruz kalmazsınız. Bu da hayallerinize bir an önce kavuşmanızı sağlar. Peşinat olarak sunacağınız herhangi bir mal ile ödeme yapabilir, kalan tutarı ise taksit taksit ödeyebilirsiniz. Bu sayede kira öder gibi ev sahibi olun ve hayallerinizi daha fazla ertelemeyin.

Takas yöntemi kullanırken araba, dükkan ya da mevcut evinizin durumu ne olursa olsun evinizi peşinat olarak gösterebilmektesiniz. Ayrıca peşinat olarak sunduğunuz mal ne olursa olsun değeri ekspertiz tarafından ölçülür. Bu sayede mallarınızın değerinden hiçbir şey kaybetmeden yeni evinize sahip olabilirsiniz.

Kaynak: takasdaire.com

Bir önceki yazımız olan Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Admin

Çukurova Üniversitesi bilgisayar programcılığı bölümü mezunu. Birçok kurumsal firma'da Software Developer olarak çalıştı. Bilgi ve tecrübelerini bu blog'tan paylaşıyor.

Öneriyoruz

arkadaşa doğum günü hediyesi

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi

Bazı arkadaşlar vardır ki arkadaştan da öte duygular barındırır. Onlar en yakın dostunuz, sırdaşınız hatta ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir