Kılavuz Yazılım / Seo / Sitenizin SEO Skorunu Öğrenin!

Sitenizin SEO Skorunu Öğrenin!

Sitenizin SEO performansını sorgulayabileceğiniz bir araç yazdık. Bu araç ile web sitenizin SEO Skorunu öğrenebilirsiniz. Bu sayede Google’da hangi aşamada olduğunuzu ve ilerleme durumlarınızı kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Seo puanı sorgulama aracı nasıl çalışıyor? : Domain’inizi sorgulama alanına yazıyorsunuz ve sorgula butonunu kullanıyorsunuz. Sistem, domain’in detaylı analizini yaparak, 10 üzerinden tahmini bir puanlama yapıyor. Böylelikle siteniz için bir SEO skoru belirlenmiş oluyor. Bu araç sitenizin puanına göre bir değerlendirme yapıp, yıldız değerlendirmesi yapmaktadır. Puanı yüksek siteler daha fazla yıldız almaktadır.

Bu puan hangi kriterlere göre değerlendiriliyor?: Seo puanı hesaplanırken, sitenizin “yaşı, backlink miktarı, backlinklerin kalitesi, trafiği, ziyaretçinin sitede kalma süresi, sitenin güncellik ve özgünlük durumu, sosyal medya kullanımı” ve daha bir çok analiz yapılarak bir puanlama yapılır.

Sizde bu aracı kullanarak, web sitenizin arama motorları tarafından verilen tahmini değerini, öğrenebilirsiniz.

SEO Puan Sorgulama: https://www.kilavuzyazilim.com/tools/seo-puan.php

Bir önceki yazımız olan Google SEO Nedir, Avantajları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Admin

Çukurova Üniversitesi bilgisayar programcılığı bölümü mezunu. Birçok kurumsal firma'da Software Developer olarak çalıştı. Bilgi ve tecrübelerini bu blog'tan paylaşıyor.

Öneriyoruz

seo çalışması

SEO Nasıl Yapılır, 2020 Seo Trendleri

Arama motorlarının sürekli olarak geliştirilen algoritmalarına uyum sağlayacak, arama motorlarının istediği kriterlere göre web sitenin ...

6 Yorumlar

  1. Güzel bir SEO aracı olmuş, skor tahminini iyi yapıyor. Sanki domain yaşına biraz fazlamı önem veriyor bana mı öyle geldi anlamadım. Ama kullanımını gayet kolay ve başarılı bir sorgulama aracı olmuş. Verilen puanlamalarda mantıklı. Admin ellerine sağlık günlerdir arıyordum buldum teşekkür ederim.

  2. Güzel bir Seo aracı olmuş, başarılı sonuçlar veriyor. Seo puanıma baktım düşük gösterdi. Beklediğim bir şeydi. Sitem daha yeni 🙂

  3. Kesinlikle Domain yaşına çok önem veriyor gibi geldi bana. Güzel bir araç teşekkür ederim ama analizden sonra sitemizdeki eksiklikleride bizle paylaşsa çok güzel olurdu.

  4. Güzel bir seo aracı üyeliksiz olarak sorgulama yapabilmemiz oldukça avantajlı. Sizden daha farklı seo araçları da bekliyoruz.

  5. İyi düşünülmüş. Her ne kadar benim sitelerime iyi not vermese de beğendim. Gerçi benim sitelerimi açalı daha bir ay olmadı…

  6. Sunmuş olduğunuz seo aracı sayesinde, sitelerimizi sizin sisteminiz ile analiz edip doğru sonuçlar alıyoruz. Bir çok seo aracı siteleri yanıltıyor, sizin sisteminiz oldukça doğru ve net sonuçlar çıkartıyor başarılar diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir